Her vinner du alltid

EkstraPoint er bonusprogrammet for deg som elsker spilleautomater, bingo og kasinospill. Kanskje du vinner, kanskje du taber. Det spiller ingen rolle, for her hos EkstraPoint vinner du alltid - og det er gratis å bli med.

Det er veldig enkelt: Hver gang du spiller hos en av partnerne våre, tjener du EkstraPoint som du kan bruke på poengbutikken vår.

Jo mer du spiller, jo flere EkstraPoint får du.

Nivåer

Jo flere EkstraPoint du samler sammen,  jo høyere nivå får du. Jo høyere nivå, desto større premiere får du.

You can see all the levels in the table underneath.

Nivåer

NivåEkstraPointNivå bonusNivå Treasure Chest
VIP I050
VIP II1.00050
VIP III2.000100
Bronse I4.000200500
Bronse II8.000200
Bronse III12.000400
Sølv I20.0001.0002.000
Sølv II40.0001.000
Sølv III60.0002.000
Gull I100.0005.0005.000
Gull II200.0005.000
Gull III300.00010.000
Platina I500.00025.00010.000
Platina II1.000.00025.000
Platina III1.500.00050.000
Diamant I2.500.000125.000100.000
Diamant II5.000.000125.000
Diamant III7.500.000250.000
Svart Diamant I12.500.000625.000500.000
Svart Diamant II25.000.000625.000
Svart Diamant III37.500.0001.250.000
Svart Kort I62.500.0003.125.0005.000.000
Svart Kort II125.000.0003.125.000
Svart Kort III187.500.0006.250.000
Kasino Gud312.500.00010.000.000
NivåEkstra
Point
Nivå bonusNivå Treasure Chest
VIP I050
VIP II1k50
VIP III2k100
Bronse I4k200500
Bronse II8k200
Bronse III12k400
Sølv I20k1k2.000
Sølv II40k1k
Sølv III60k2k
Gull I100k5k5k
Gull II200k5k
Gull III300k10k
Platina I500k25k10k
Platina II1.000k25k
Platina III1.500k50k
Diamant I2.500k125k100k
Diamant II5.000k125k
Diamant III7.500k250k
Svart Diamant I12.500k625k500k
Svart Diamant II25.000k625k
Svart Diamant III37.500k1.250k
Svart Kort I62.500k3.125k5.000k
Svart Kort II125.000k3.125k
Svart Kort III187.500k6.250k
Kasino Gud312.500k10.000k
header-image
We Love Norge Konkurransen avsluttes om:
Rank
Nickname
Poeng
1
carsten k
100
2
jan a
90
3
jeanette j
85
4
karen a
80
5
butboys
75